środa, 21 grudzień 2011 14:14

Wielki sukces Krzywej Alternatywy

krzywa

UWAGA! UWAGA! MEGASENSACJA!! Krzywa Alternatywa - http://www.krzywaalternatywa.eu/ - flgowa kapela MOWP, dostała się do programu "MUST be the music!!" - jesteśmy ogromnie dumni. Proszę oszczędzać na sms, bo w styczniu oglaszamy akcję "CAŁA MAŁOPOLSKA WSPIERA KRZYWĄ ALTERNATYWĘ" :):):)

Zdecydowana większość czlonków zespołu pochodzi z Oświęcimia, a kilku  z jego okolic. Skład zespołu powstał w 2005 roku. Każdy z nich grał wcześniej w różnych formacjach i może dlatego w efekcie końcowym słychać elementy reggae, rocka i muzyki alternatywnej. Są mocno związani z regionalną sceną muzyczną i z niezłym skutkiem uczestniczyli w różnych festiwalach w naszym kraju.
W roku 2008 zarejestrowali materiał na scenie w OCK Oświęcim. Na płytce Demo Live znalazły się między innymi takie utwory jak "Ja się boję", "Psycho-ska", "Pol-ska". Można ich posłuchać na stronie internetowej lub na portalach muzycznych Muzzo i My Space. Demo Live 2 powstało w 2010 w Oświęcimiu i wtedy zostały zarejestrowane takie utwory jak "I&I", "Tolerancja", "Zakłamany świat" oraz "Lov Jah". Te ostatnie utwory trafią na własnie nagrywaną płytę. Występ w Must be the music, zapewne pomoże w jej wydaniu.

Czytany 1957 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44