poniedziałek, 02 styczeń 2012 08:37

Kalendarze od Konicy Minolty i Multimedia Partner

KOnicaZ przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z Firmą Multimedia Partner udało nam sie wydrukować kalendarze MOWP w firmie Konica Minolta. Mamy nadzieję, że jest to poczatek współpracy naszej fundacji z tak rozpoznawalnym partnerem.
Konica Minolta to wiodący dostawca rozwiązań do przekazu informacji za pomocą obrazu, oferuje produkty, usługi i aplikacje, które są istotne dla wszystkich obszarów cyfrowego obrazowania. Szczególną wagę firma przywiązuje do systemów zarządzania dokumentami i rozwiązań dla biznesu, zarówno w środowiskach biurowych, jak i produkcyjnych, w zakresie kolorowych wydruków oraz powiązanych materiałów eksploatacyjnych.

Multimedia Partner Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 1993 roku realizujacą takie produkty jak; systemy identyfikacji wizualnej, logotypy, kreację i budowę marki, projektowanie graficzne, skład i łamanie tekstu oraz realizację i obróbkę zdjęć. Firma od ponad piętnastu lat stale doskonali umiejętności i warsztat, poszerza zakres działalności by móc spełniać oczekiwania Klientów. Tworzy zespół posiadający dużą wiedzę i pasję tworzenia. Doświadczenie zdobyte przy realizacji licznych projektów pozwala im oferować usługi najwyższej jakości, podejmować trudne, niekonwencjonalne wyzwania. Dzięki stałej współpracy z licznymi, sprawdzonymi podwykonawcami mogą oferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Są postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner, który stale doskonali i dostosowuje swoje plany rozwojowe do wymagań Klientów.
Cieszymy się, że tak Konica Minolta jak i Multimedia Partner postanowiły wspierwć nasza walkę o zdrowie i życie chorych dzieciaków - brawo!!!:) Inne firmy prosimy, aby potraktowały ten przykład jako inspirację:)

Czytany 2360 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44