poniedziałek, 04 grudzień 2017 20:22

WYNIKI KONKURSU „DOBROCZYNNA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA” ORGANIZOWANEGO PRZEZ MAŁĄ ORKIESTRĘ WIELKIEJ POMOCY

Wszystkim Nauczycielom , Rodzicom i Dzieciom dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i ciekawe pomysły i rekordową ilość prac ponad 700 bombek !!!

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 10.12.2017. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl "Bajka o Mikołaju i w Bajkowej Krainie zamieszaniu" w wykonaniu grupy teatralnej z Miejskiego Przedszkola nr 15.

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

Nagroda specjalna: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Osieku wykonali - 173 prac

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

  • Borowczyk Filip – Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej,
  • Wanat Izabela – Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
  • Laszczak Natan – Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
  • Świerguła Julia – Zespół Szkolno–Przedszkolny w Polance Wielkiej,  
  • Gaweł Jakub – Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
  • Grubka Wojciech - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
  • Pędziwiatr Karol - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
  • Ciołek Lena – Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu,
  • Huczek Lena – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1 w Osieku–Przedszkole Publiczne
  • Zalińska Stefania - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy

Wyróżnienie II stopnia:

  • Januszyk Mikołaj - Przedszkole Samorządowe w Brzezince,
  • Milowska Julia - Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu,
  • Chowaniec Marta - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu ,
  • Nowak Wiktoria - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,
  • Wojtaszczyk Karol - Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej,
  • Barcel Amelia - Zespół Szkolno–Przedszkolny w Polance Wielkiej
  • Szczurek Dominik - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
  • Łucarz Antoni - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
  • Chowaniec Zuzanna – Przedszkole Samorządowe w Grojcu ,
  • Niemiec Marta - Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1 w Osieku–Przedszkole Publiczne
  • Kubiesa Dominika – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Oświęcimiu,
  • Sikora Michał - Przedszkole Samorządowe w Brzezince,
  • Wyżgoł Sonia - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,

Wyróżnienie III stopnia:

  • Koczur Aleksander - Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w  Kętach,
  • Kadłubicka Zuzanna - Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w   Kętach,
  • Saternus Sandra – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Wandy Chotomskiej  nr 1 w Przecieszynie,
  • Sporysz Ignacy – Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu,
  • Bernaś Gabrysia – Przedszkole Samorządowe w Rajsku,
  • Krzemień Wiktoria -  Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej,
  • Urbanik Tymon – Przedszkole w Graboszycach     
  • Jans Maria - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu,
  • Kołodziejczyk Nadia – Przedszkole Samorządowe w Harmężach,
  • Rybski Igor – Przedszkole w Graboszycach,
  • Stachura Magdalena - Przedszkole Samorządowe w Harmężach,
  • Kędracka Maja - Przedszkole Samorządowe w Grojcu,
  • Zalińska Antonina - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I  miejsce:

  • Płonka Arkadiusz – Szkoła Podstawowa w Graboszycach,
  • Adamik Emilia - Szkoła Podstawowa w Graboszycach,,
  • Kuczek Andrzej- Szkoła Podstawowa w Babicach,
  • Majdak Zuzanna Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym  w Nowej Wsi
  • Danek Paulina – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku
  • Warmuzek Gabriela - Szkoła Podstawowa w Babicach,
  • Potocki Karol - Szkoła Podstawowa w Babicach,
  • Kopiasz Patrycja- Szkoła Podstawowa w Brzezince,

II miejsce:

  • Majchrowski Patryk – Szkoła Podstawowa w Rajsku
  • Bogdan Malwina - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
  • Urbańczyk Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
  • Zemła Karolina - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
  • Zemła Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
  • Urbańczyk Zuzanna - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
  • Bernaś Kacper – Szkoła Podstawowa we Włosienicy,
  • Bogunia Emilia – ZSP w Głębowicach,
  • Babiarczyk Sebastian-  ZSP w Głębowicach,
  • Kuś Karolina – Szkoła Podstawowa w Porębie Wielskiej ,
  • Snażyk Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Porębie Wielskiej,
  • Feder Maja – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu,

III miejsce:

  • Cygan Maja – Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej
  • Boba Magdalena - Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej
  • Jarosz Ewa – Szkoła Podstawowa w Zaborzu,
  • Mika Nikola – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu,
  • Rembiesa Nadia – Szkoła Podstawowa w Brzezince,
  • Nowak Sylwia – Szkoła Podstawowa w Rajsku
  • Dul Kacper – Szkoła Podstawowa w Bobrku
  • Marański Michał – Szkoła Podstawowa w Grojcu,
  • Parys Oliwier - Szkoła Podstawowa w Grojcu
Czytany 237 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 grudzień 2017 20:30