poniedziałek, 19 marzec 2018 08:23

WYNIKI KONKURSU „Dobroczynna Pisanka Wielkanocna”

WYNIKI KONKURSU „Dobroczynna Pisanka Wielkanocna”

ORGANIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 25.03.2018. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl ”Calineczka”   wykonaniu grupy teatralnej z Miejskiego Przedszkola nr 15.

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

Nagroda specjalna: dla Przedszkola Samorządowego w Zaborzu

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

  • Bartłomiej Pawela - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
  • Gabriela Mucha – Oddział Przedszkolny w Graboszycach,
  • Martyna Pacyga – ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,
  • Kajetan Wicha - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
  • Niemiec Maria – Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,

Wyróżnienie II stopnia:

  • Szymon Sałapatek - ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,
  • Julia Szostek - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
  • Kamila Bisaga – Przedszkole Samorządowe nr 2 w Chełmku,
  • Wojciech Wanat - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu,
  • Natalia Tomala – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek w Oświęcimiu
  • Zuzanna Chwiędocz – Przedszkole Samorządowe w Rajsku,
  • Laura Zięba - Oddział Przedszkolny w Graboszycach,
  • Pędziwiatr Karol - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
  • Nikodem Zamorski - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu,

Wyróżnienie III stopnia:

  • Antoni Sidzina - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
  • Kinga Żołna - Przedszkole Samorządowe w Rajsku,
  • Lenka Stokłosa – Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu
  • Milena Bisaga - Przedszkole Samorządowe nr 2 w Chełmku,
  • Zuzia Dubiel - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Oświęcimiu,
  • Emilia Krzemień – Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,
  • Lilianna Biela – Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu,
  • Franciszek Potocki - Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu,
  • Julia Noworyta - Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu,
  • Karolina Kramarczyk - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

  • Aleksander Prokop – Szkoła Podstawowa w Babicach,
  • Oliwier Jurkitewicz – SZSP nr 2 w Chełmku
  • Wojciech Foks – Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej,
  • Sebastian Babiarczyk – ZSP w Głębowicach
  • Emilia Kluk – Szkoła Podstawowa w Brzezince,
  • Oliwier Kurzak – ZSP nr 1 w Osieku
  • Sylwia Kubulus – Szkoła Podstawowe we Włosienicy.

II miejsce:

  • Milena Figuła - Szkoła Podstawowe w Zaborzu,
  • Gabriela Trojak - ZSP w Głębowicach,
  • Jan Czuj – Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu,
  • Aleksander Bernaś – Szkoła Podstawowa w Rajsku,
  • Oskar Kozub - SZSP nr 2 w Chełmku,
  • Paulina Danek - ZSP nr 1 w Osieku,
  • Zuzanna Grabowska – Szkoła Podstawowe w Zaborzu,

III miejsce:

  • Jakub Krawczyk - Szkoła Podstawowa w Rajsku,
  • Martyna Stachura - Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu,
  • Aleksandra Kubulus - Szkoła Podstawowe we Włosienicy.
  • Szymon Dybczyński - Szkoła Podstawowe w Babicach,
  • Julia Rembiesa - Szkoła Podstawowa w Brzezince,
  • Gabriela Warmuzek - Szkoła Podstawowe w Babicach.
Czytany 795 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 marzec 2018 09:31