czwartek, 08 grudzień 2011 12:06

..pomagamy Kubusiowi!!

Kubu_Stachura_plakat_z_logo

Już 11 grudnia kolejna okazja żeby razem z Małą Orkiestrą Wielkiej Pomocy, wspomóc leczenie chorego na białaczkę, czteroletniego Kubusia Stachury z Bobrka. To w tym dniu odbędzie się III turniej w piłce nożnej halowej "Barbórka Cup", organizowany przez Szkołę Piłkarską Górnik Libiąż oraz Fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. W związku z tym wydarzeniem organizatorzy przygotowują sporo atrakcji a Ci którzy na turniej przybędą, mnoga o......czekiwać również pozasportowych niespodzianek.

Na turnieju na pewno będzie można spotkać zawodnika grającego aktualnie w ekstraklasie. W zmaganiach sportowych wezmą udział drużyny: Górnik Libiąż I, Górnik Libiąż II, Zagłębia Sosnowiec, Hutnika Kraków, Albertusa Kraków, Piasta Gliwice, Rekordu Bielsko-Biała oraz MOKSiR Chrzanów. Będą to chłopcy z rocznika 2001. Podczas turnieju zlicytowane zostaną koszulki, piłki i czapeczki z autografami znanych sportowców- Łukasza Piszczka, Marcin Gortata, Kamil Stocha, Sylwia Gruchały, Natalia Partyka i innych.

Kubuś Stachura od 14 listopada przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu. Czeka go długotrwałe leczenie i rehabilitacja. W tym przedświątecznym czasie każdy z Was może wspomóc malucha i pomóc w przywróceniu na jego twarzy uśmiechu.

11 Grudzień, godz 9-15, Hala Sportowa w Libiążu, ul. Górnicza – po prostu musicie tam być!

 

Czytany 1732 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44