poniedziałek, 18 kwiecień 2011 06:41

Za nami jarmark wiosenny

dawidek_z_mama

Za nami "Wielki Charytatywny Jarmark Wiosenny Rękodzieła Artystycznego". Mieliśmy w OCK prawie 40 wystawców ale niestety tym razem nie dopisali odwiedzający (podobno to przez to, że to ostatnia przedświateczna sobota była).

Niemniej , zebrana dla Tymoteusza kwota 3153,72 PLN jest zapewne dla malucha znacząca, więc było warto. Do tego, pewna Pani, która pragnie pozostać anonimowa, zdobyła na jarmarku rower i oddała go Tymoteuszowi. To też, koniec końców, zysk. Podczas naszego Charytatywnego Wiosennego Kiermaszu Rękodzieła Artystycznego, odbyła się też konferencja prasowa podczas której nastąpiło uroczyste wręczenie kamizelki oscylacyjnej, choremu na mukowiscydozę, Dawidowi Skowyrze.

Przypominamy, że pieniądze na kamizelkę dla Dawida zostałyzebrane dzięki ofiarności mieszkańców ziemi oświęcimskiej. Fundacja MOWP zebrała na ten cel, na zbiórkach publicznych, około 24.tys. PLN i uzupełniła kwotę o kolejne 6 tys. PLN ze środków własnych.

Podczas konferencji (Zobacz artykuł w portalu oswiecimskie24.pl),spotkaliśmy się też z tatą Michałka Grzesika, który kilka dni temu wrócił z całą rodziną z Monachium. Paweł Grzesik opowiedział nam o tym jak czuje się Michałek i o ich planach na przyszość. Gośćmi konferencji byli; Józef Krawczyk, Andrzej Skrzypiński, Janusz Marszałek i Apolonia Maj, którym mieliśmy okazję podziękować za ich otwartość na działania MOWP. Podkreśliliśmy, że.....liczmy na więcej:) 

http://www.oswiecimskie24.pl/5918,OŚWIĘCIM.-Dawidek-otrzymał-kamizelkę,-która-ułatwi-mu-życie.html

 

Tutaj znajdziecie galerię zdjęć z jarmarku autorstwa Krzysztofa Janika (dzięki Krzysztofie) - Obejrzyj Galerię 

Czytany 1910 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44