×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 68.

wtorek, 21 październik 2014 13:30

8 listopada zmierzymy się z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich

patryk Piotrowski
Tomasz Olbratowski, Dariusz Maciborek, Agnieszka Dyk i Mariusz Siudek. To niektóre z gwiazd Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich, którzy 8 listopada pojawią się na oświęcimskim lodowisku, by rozegrać charytatywny mecz z Drużyną Przyjaciół Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy. Zapowiada się wielkie show z wieloma atrakcjami.

- Pojawią się inne znane osobistości z telewizji, radia czy sceny kabaretowej, a także osoby znane z działalności w powiecie oświęcimskim - zapowiada Mariusz Kaszuba, wiceprezes MOWP oraz pomysłodawca imprezy.

Hokejowa Reprezentacja Artystów PolskichCelem meczu nie jest wynik, tylko dobra zabawa na lodzie a przede wszystkim zebranie środków na leczenie i rehabilitację sześcioletniego Patryka Piotrowskiego z Zaborza. Chłopczyk cierpi na autyzm, nie mówi i nie reaguje na otoczenie. Wolontariusze oświęcimskiej orkiestry chcą pomóc Patrykowi i jego mamie również z tego względu, że kilka miesięcy temu tata Patryka zmarł na białaczkę.

Drużyna Przyjaciół MOWP już przygotowuje się do meczu. Za teamem już jeden mecz sparingowy z zawodnikami Mini Hokeja i ich rodzicami. W pomoc włączyli się również zawodnicy z Amatorskiego Klubu Hokejowego "Wikingowie", którzy przed ubiegłotygodniowym meczem udostępnili drużynie MOWP połowę tafli.

W zamian za wstęp na imprezę, wolontariusze będą zbierać datki do puszek.

drużyna
Współorganizatorem imprezy jest TH Unia Oświęcim. Honorowy patronat nad tą imprezą objął Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Miasto Oświęcim. Impreza odbędzie się również przy finansowym wsparciu Miasta Oświęcim oraz Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

 

Czytany 1171 razy