czwartek, 24 listopad 2011 08:25

…z wizytą u prezydenta

chwierut3 W środę, 23 listopada gościliśmy w Urzędzie Miasta Oświęcim, z wizytą u prezydenta Janusza Chwieruta.

Zarządzający Oświęcimiem w kilku ciepłych słowach podziękował nam za to co zrobiliśmy do tej pory i gorąco namawiał nas do dalszych działań na rzecz chorych dzieciaków. Oczywiście tego typu inspiracje nie są dla nas niezbędne, bo od pomagania jesteśmy już chyba uzależnieni, ale to miłe kiedy sposób w jaki naszą pracę wykonujemy, jest doceniany.

W dalszej części spotkania dowidzieliśmy się, że dla Janusza Chwieruta miasto to coś więcej niż ulice i mury. Że miasto tworzą przede wszystkim ludzie, ich praca i pewna duchowość. Według niego, działania takie jak te realizowane przez naszą fundację, w przestrzeń takiego „budowania miasta” doskonale się wpisują. Prezydent przekonywał nas również, że NGO działające na terenie Oświęcimia mają jego pełne wsparcie i że również my możemy liczyć na jego życzliwość.

Korzystając z okazji przypominamy, że Janusz Chwieruta czynnie wspierał nasze działania jeszcze jako poseł. Teraz, już jako prezydent miasta często pojawia się na organizowanych przez MOWP koncertach i czynnie bierze udział w licytacjach. POMOC MA MOC!!

Czytany 1917 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44