Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 30 maj 2011 06:34

Prestiżowa nagroda dla wolontariuszki MOWP - Marii Janas.

street_of

Maria Janas, wolontariuszka MOWP, nagrodzona w prestiżowym warszawskim projekcie Street of Design.
Impreza odbyła się w Warszawie i otworzyła bardzo ciekawą przestrzeń urbanistyczną, dla kultury i sztuki. Uczestnikom udostępnione zostały specjalnie stworzone na tę okoliczność studia, w których polscy artyści, designerzy i architekci mogli zaprezentować swoje projekty szerokiej publiczności.

Na przekór zamkniętym przestrzeniom, powstała aleja wystawowa z eksponatami, na Trakcie królewskim w Warszawie. Wzdłuż tego popularnego warszawskiego spacerniaka zostały otwarte stoiska w których prezentowane były dzieła sztuki, artystyczne wyroby i designerskie wnętrza. Imprezie towarzyszyły koncerty, wystawy, przedstawienia i spotkania z artystami. Było to również miejsce, gdzie można było zakupić praktycznie wszystko, co było wystawiane. Należy podkreślić, że w branży artystów sztuk plastycznych i pochodnych „Street of designe” cieszy się ogromną renomą i populrnością.
Wśród ponad 100 projektantów, którzy nadesłali na konkurs swoje prace, nagrodzona została Maria Janas. Jest nam z tego powodu szczególnie miło, ponieważ na co dzień Maria zajmuje się m/In projektowaniem plastycznym dla większości przedsięwzięć MOWP. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Więcej o twórczości nagrodzonej artystki, można znaleźć tutaj - http://www.artspirale.pl/
Nagrodzony został również inny oświęcimianin – Arkadiusz Kierkowski.

Czytany 2440 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44