Nagroda specjalna: dla Przedszkola Samorządowego w Zaborzu
Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:
Wyróżnienie I stopnia:
- Bartłomiej Pawela - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
- Gabriela Mucha – Oddział Przedszkolny w Graboszycach,
- Martyna Pacyga – ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,
- Kajetan Wicha - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
- Niemiec Maria – Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
Wyróżnienie II stopnia:
- Szymon Sałapatek - ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,
- Julia Szostek - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
- Kamila Bisaga – Przedszkole Samorządowe nr 2 w Chełmku,
- Wojciech Wanat - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu,
- Natalia Tomala – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek w Oświęcimiu
- Zuzanna Chwiędocz – Przedszkole Samorządowe w Rajsku,
- Laura Zięba - Oddział Przedszkolny w Graboszycach,
- Pędziwiatr Karol - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
- Nikodem Zamorski - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu,
Wyróżnienie III stopnia:
- Antoni Sidzina - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
- Kinga Żołna - Przedszkole Samorządowe w Rajsku,
- Lenka Stokłosa – Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu
- Milena Bisaga - Przedszkole Samorządowe nr 2 w Chełmku,
- Zuzia Dubiel - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Oświęcimiu,
- Emilia Krzemień – Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,
- Lilianna Biela – Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu,
- Franciszek Potocki - Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu,
- Julia Noworyta - Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu,
- Karolina Kramarczyk - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,
Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III
I miejsce:
- Aleksander Prokop – Szkoła Podstawowa w Babicach,
- Oliwier Jurkitewicz – SZSP nr 2 w Chełmku
- Wojciech Foks – Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej,
- Sebastian Babiarczyk – ZSP w Głębowicach
- Emilia Kluk – Szkoła Podstawowa w Brzezince,
- Oliwier Kurzak – ZSP nr 1 w Osieku
- Sylwia Kubulus – Szkoła Podstawowe we Włosienicy.
II miejsce:
- Milena Figuła - Szkoła Podstawowe w Zaborzu,
- Gabriela Trojak - ZSP w Głębowicach,
- Jan Czuj – Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu,
- Aleksander Bernaś – Szkoła Podstawowa w Rajsku,
- Oskar Kozub - SZSP nr 2 w Chełmku,
- Paulina Danek - ZSP nr 1 w Osieku,
- Zuzanna Grabowska – Szkoła Podstawowe w Zaborzu,
III miejsce:
- Jakub Krawczyk - Szkoła Podstawowa w Rajsku,
- Martyna Stachura - Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu,
- Aleksandra Kubulus - Szkoła Podstawowe we Włosienicy.
- Szymon Dybczyński - Szkoła Podstawowe w Babicach,
- Julia Rembiesa - Szkoła Podstawowa w Brzezince,
- Gabriela Warmuzek - Szkoła Podstawowe w Babicach.