×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 69.

wtorek, 08 grudzień 2015 20:27

Wyniki konkursu „Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa”

WYNIKI KONKURSU „DOBROCZYNNA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA” ORGANIZOWANEGO PRZEZ MAŁĄ ORKIESTRĘ WIELKIEJ POMOCY
Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie. Wręczenie nagród
odbędzie się 13.12.2014. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia
wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl "Królowa Śniegu" w wykonaniu
grupy teatralnej z Miejskiego Przedszkola nr 15.

Nagroda specjalna: Przedszkole Samorządowe Rajsko
Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:
Wyróżnienie I stopnia:
- Wiktoria Krzemień, Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej
- Amelia Piotrowska, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu
- Maciej Pawlusiak, Przedszkole Samorządowe w Rajsku
- Jagoda Łakomy, Przedszkole Samorządowe Zaborze
- Nikodem Kućka, Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” Oświęcim
- Emilia Zadora, Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” Oświęcim
- Joanna Żarnowiec, Przedszkole Samorządowe Zaborze
- Aurelia Wąsik, Przedszkole Samorządowe Zaborze
- Nadia Rembiesa, Przedszkole Samorządowe Brzezinka

Wyróżnienie II stopnia:
- Adrian Tokarz, Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” Oświęcim
- Franciszek Pawełczyk, Przedszkole w Porębie Wielkiej
- Joanna Fal, Przedszkole Samorządowe Rajsko
- Kornelia Bartyzel, Przedszkole Bajkowy Dworek
- Krzysztof Majka, Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu
- Jan Kamiński, PS Zaborze
- Wiktoria Akinis, Przedszkole Samorządowe w Grojcu
- Martyna Rudzka, Przedszkole Samorządowe w Rajsku
- Franciszek Krawczyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Harmężach
- Weronika Durańczyk, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu
- Szymon Brombosz, Przedszkole Bajkowy Dworek
- Aleksandra Gałuszka, Przedszkole Samorządowe w Rajsku
- Piotr Stankiewicz, Przedszkole Bajkowy Dworek
- Maja Stokłosa, Przedszkole Samorządowe we Włosienicy
- Joanna Wybraniec, Niepubliczne Przedszkole”Promyczek” Oświęcim

Wyróżnienie III stopnia:
- Natalia Łuszczkiewicz, Przedszkole Samorządowe w Rajsku
- Alicja Pyrdoł, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu
- Alicja Jarosz, PS we Włosienicy
- Milena Jarnot, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Harmężach
- Aleksandra Hylaszek, Miejskie Przedszkole nr 16 Oświęcim
- Dominika Gierczyk, Przedszkole Samorządowe w Harmężach
- Brajan Krawczyk, Przedszkole Samorządowe we Włosienicy
- Zuzanna Grabowska, Przedszkole Samorządowe we Włosienicy
- Karol Godula, Przedszkole Bajkowy Dworek
- Szymon Kubik, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu
- Gabriela Białucha, Przedszkole Samorządowe w Grojcu

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III
I miejsce:
- Gabriela Kubisty, Szkoła Podstawowa Babice
- Patryk Trzciński, Szkoła Podstawowa nr 9 Oświęcim
- Julia Kolasa, Szkoła podstawowa nr 9 Oświęcim

2 miejsce:
- Filip Grzywa, Szkoła Podstawowa nr 9 Oświęcim
- Natalia Stowik, Szkoła Podstawowa nr 9 Oświęcim
-Marlena Szalonek, SZS Bobrek
- Seweryn Tyran, Szkoła Podstawowa w Harmężach

3 miejsce
-Wiktor Zabiega, SZS Bobrek
-Adrian Bruzda, Szkoła Podstawowa Babice
-Gabrysia Orzechowska, Szkoła Podstawowa nr 9 Oświęcim
-Szymon Frazik, Szkoła Podstawowa nr 9 Oświęcim

Czytany 983 razy