Wydrukuj tę stronę
środa, 02 luty 2011 18:23

Urodził się Michałek Grzesik - Zegarek kard. Dziwisza na licytacji!!

michalek_grzesikDziś o 6.30 urodził się w Monachium Michałek. Maluch ma 52 cm wzrostu i waży nieco ponad 3 kilogramy. Czuje sie dobrze i uszczęliwia rodziców.

My podejmujemy kolene wysiłki, żeby go ratować. http://allegro.pl/show_item.php?item=1441819679 - Zegarek kardynała
Dziwisz wystawiony dla Michałka na allegro. HIT Allegro!!! Zegarek Kardynała Stanisałwa Dziwisza, który otrzymał podczas ingresu 27.08.2005 roku. Zegarek jest szwajcarskiej marki "Maurice Lacroix". Złoty.

 

Michałek ma tylko jedną komorę serca. Przyszedł na świat dziś, tj 02.02.2011. Gdy rodzice Michałka dowiedzieli się, że ich rodzina powiększy się - Ich serca się radowały. Największy wyraz temu dawała starsza siostra Michałka - 6-letnia Julia. W 22 tygodniu ciąży ich świat legł w gruzach. Diagnoza - HLHS - serce jednokomorowe - bardzo ciężka wada serca. Jeszcze niedawno dzieci z tak ciężką wadą serca umierały po urodzeniu. Dziś mają szansę na życie! Michałka czekają trzy, bardzo trudne operacje na otwartym sercu.

 

Pierwsza, ratująca życie musi być wykonana w pierwszych dniach życia. Zbierając informację o wadzie serca Michałka dowiedzieliśmy się, że najlepszą opiekę dla maluszkamoże zapewnić profesor Edward Malec, który operuje w Monachium, w Niemczech. Wiedza, że profesor URATOWAŁ JUŻ KILKASET MAŁYCH SERDUSZEK daje ogromną Siłę i Nadzieję, że Michałek ma szansę na życie. Opiekę nad nienarodznym jeszcze Michałkiem objęła Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy i to w jej imieniu jest ta aukcja - mowposwiecim.blogspot.com . Zegarek ma ogromną wartość, zarówno sam w sobie, jako marka, ale przede wszystkim jako jedyna, tego rodzaju pamiątka, wielkiego Polaka i duchownego. Liczymy na waszą hojność, mały Michałek bardzo jej potrzebuje. Zegarek został ofiarowany na potrzeby "Balu akademickiego" współorganizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w
Oświęcimiu i Gazetę Krakowską, której pracownikom zegarek został przekazany przez ks. Roberta Nęcka z kurii krakowskiej.

UWAGA BARDZO WAŻNE - ze względu na wartość przedmiotu zastosowaliśmy odbiór osobisty. Możemy wysłać przedmiot po wcześniejszym, osobistym uzgodnieniu z kupującym. Odbiór mozliwy w Oświęcimiu lub Krakowie.

DO NUMERU RACHUNKU BEZWZGLĘDNIE NALEŻY DOPISAĆ - "Michał Grzesik" inaczej pieniądze nie trafią bezpośrednio do dziecka. W razie pytań prosimy o kontakt - Albert Bartosz 608088350, Paweł Kram 502499863 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2100 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44