poniedziałek, 12 październik 2015 18:38

Jarmark Bożonarodzeniowy - zapraszamy rękodzielników!

figure-977452 1920Tworzysz rękodzieło, spędzając każdą wolną chwilę z szydełkiem, czy też pędzlami w ręku, albo maszyną do szycia przed oczyma? Znasz inne, ciekawe techniki rękodzielnicze? Może też zajmujesz się tym zawodowo? Chcesz podzielić się swoimi wyrobami z większą rzeszą odbiorców i jednocześnie wspomóc podopiecznego naszej Fundacji?
Zapraszamy do wzięcia udziału w roli wystawcy w kolejnym, organizowanym przez nas Jarmarku Bożonarodzeniowym. Impreza odbędzie się 13 grudnia 2015r. w Oświęcimskim Centrum Kultury. Zapewnimy Ci wygodne miejsce, ciepłą, świąteczną atmosferę oraz szerokie grono miłośników rękodzieła, a Ty będziesz mógł cieszyć oczy tysięcy ludzi swoimi wyrobami.

Impreza, jak zawsze, będzie miała charakter charytatywny - zbiórka wesprze leczenie Agnieszki Słowik, rocznej mieszkanki Oświęcimia, która cierpi na ciężką chorobę genetyczną - mukowiscydozę. Całość zebranych w tym dniu środków trafi na konto dziecka w fundacji Zdążyć z Pomocą, skąd rodzice będą mogli uzyskiwać refundacje poniesionych kosztów leczenia malucha. Już wkrótce ujawnimy informacje na temat imprez towarzyszących Jarmarkowi.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy i do wysyłania zgłoszeń. Będziemy też wdzięczni za udostępnianie zaproszenia znajomym.

Regulamin Jarmarku

Karta zgłoszeniowa

Czytany 896 razy