×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 68.

poniedziałek, 23 marzec 2015 17:35

Znamy już wyniki konkursu na "Dobroczynną Pisankę Wielkanocną"

abZnamy już zwycięzców naszego konkursu na "Dobroczynną Pisankę Wielkanocną". Przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, a także ich opiekunów i rodziców zapraszamy w najbliższą niedzielę 29 marca o godz. 13.15 do OCK na spektakl pt. "Kopciuszek" w wykonaniu Miejskiego Przedszkola nr 15 i wręczenie nagród.

 

NAGRODY INDYWIDUALNE W KATEGORII DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
WYRÓŻNIENIE I STOPNIA
Kacper Bernaś Przedszkole Samorządowe – Włosienica
Kacper Płonka Przedszkole Samorządowe – Grojec
Róża Bakalarska Przedszkole Samorządowe – Grojec
Klaudia Sporysz Miejskie Przedszkole nr 15
Wiktoria Waligóra Przedszkole Samorządowe – Rajsko
Jakub Krawczyk Przedszkole Samorządowe – Rajsko
WRÓŻNIENIE II STOPNIA
Szymon Księżarczyk Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Dworek
Justyna Kulig Przedszkole Samorządowe – Grojec
Alicja Polońska Niepubliczne Przedszkole Bajka
Paweł Matyszkiewicz Niepubliczne Przedszkole Bajka
Alicja Romańska Niepubliczne Przedszkole Bajka
Wiktoria Sanak Przedszkole Samorządowe – Włosienica
Anna Staroń Przedszkole Samorządowe – Rajsko
Paulina Rembiesa Przedszkole Samorządowe – Brzezinka
Jagoda Łakomy Przedszkole Samorządowe - Zaborze
Aleksander Jarzyna Przedszkole Samorządowe - Zaborze
WYRÓŻNIENIE III STOPNIA
Bartosz Balon Przedszkole Samorządowe – Włosienica
Fabian Balon Przedszkole Samorządowe – Włosienica
Wiktoria Steczko Przedszkole Samorządowe – Włosienica
Magdalena Marusza Harmęże
Piotr Mróz Przedszkole Samorządowe - Zaborze
Borys Błaszczyński Przedszkole Samorządowe - Zaborze
Aurelia Wąsik Przedszkole Samorządowe - Zaborze
Justyna Sulikiewicz Przedszkole Samorządowe - Zaborze
Paweł Dębowski Przedszkole Samorządowe – Zaborze
Mikołaj Bizoń Przedszkole Samorządowe - Brzezinka
Gabriela Smrek Przedszkole Samorządowe - Brzezinka
Franciszek Skibiński Przedszkole Samorządowe – Brzezinka
Iwo Fiedor Miejskie Przedszkole nr 15
Wiktoria Wędrzyk Miejskie Przedszkole nr 15
Jan Szlachcic Miejskie Przedszkole nr 15
Martyna Rudzka Przedszkole Samorządowe – Rajsko
Joanna Janik Przedszkole Samorządowe – Rajsko
Wiktoria Leśniak Niepubliczne Przedszkole Bajka

Nagroda Specjalna dla Przedszkola Samorządowego w Zaborzu za zaangażowanie największej ilości dzieci do udziału w konkursie.

NAGRODY INDYWIDUALNE W KATEGORII KL. I - III
I MIEJSCE
Michał Zając Szkoła Podstawowa – Poręba Wielka
Oskar Łyczkowski - Szkoła Podstawowa nr 9
Alan Sołtysik - Szkoła Podstawowa nr 9
II MIEJSCE
Julia Serafin Szkoła Podstawowa nr 5
Gabriela RyczkoSzkoła Podstawowa nr 9
Kordian Kulig Szkoła Podstawowa – Poręba Wielka
III MIEJSCE
Amelia Papciak Szkoła Podstawowa nr 5
Natalia Puchajda Szkoła Podstawowa nr 5
Anna Ferenc Szkoła Podstawowa nr 9
Magdalena Wąsik Szkoła Podstawowa nr 9
Jan Drabczyk Szkoła Podstawowa nr 9
Paulina Wawro Szkoła Podstawowa nr 9

 

Czytany 1405 razy