×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 68.

wtorek, 09 grudzień 2014 18:22

Znamy już wyniki konkursu na Dobroczynną Bombkę Bożonarodzeniową

bombka

Znamy już wyniki konkursu na DOBROCZYNNĄ BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ organizowanego przez naszą fundację. Laureatów naszego konkursu oraz przedstawicieli placówek zapraszamy na wręczenie nagród w najbliższą niedzielę 14 grudnia o godz. 15.00 do sali kukiełkowej w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można otrzymać je wrzucając dobrowolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl "Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków" w wykonaniu grupy teatralnej z Miejskiego Przedszkola nr 15.

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą Dobroczynną Bombkę Bożonarodzeniową:
NAGRODY INDYWIDUALNE W KATEGORII DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
Wyróżnienie I stopnia 
Maja Nurek, Miejskie Przedszkole nr 15 
Adriann Saternus, Miejskie Przedszkole nr 15
Malwina Bernaś, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu 
Natalia Grabiec, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu 
Anastazja Żak, Przedszkole Bajkowy Dworek 
Alicja Pyrdol, Miejskie Przedszkole nr 15 

Wyróżnienie II stopnia 
Filip Kuleta, Miejskie Przedszkole nr 14 
Dominika Heród, Miejskie Przedszkole nr 15 
Julia Noworyta, Miejskie Przedszkole nr 15 
Amelia Piotrowska, Miejskie Przedszkole nr 14 
Buijin Otgondava, Miejskie Przedszkole nr 15 
Wiktoria Węglarz, Miejskie Przedszkole nr 14 
Julia Kołodziejczyk, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu 
Justyna Zapała, Przedszkole Bajkowy Dworek 
Filip Mozołowicz, Przedszkole Bajkowy Dworek 
Maja Waszkiewicz, Przedszkole Samorządowe w Grojcu 
Roksana Gryz, Przedszkole Samorządowe w Grojcu 
Lena Bibrzycka, Przedszkole Samorządowe w Grojcu 

Wyróżnienie III stopnia 
Bartłomiej Homoncik, Przedszkole Samorządowe w Brzezince 
Patrycja Czech, Przedszkole Samorządowe w Brzezince 
Miłosz Cygal, Przedszkole Przygoda 
Tymek Stanek, Przedszkole Przygoda 
Szymek Pidło Przedszkole Przygoda 
Karolina Jakubik, Przedszkole Przygoda 
Alicja Jarosz, Przedszkole Samorządowe we Włosienicy 
Wiktoria Steczko, Przedszkole Samorządowe we Włosienicy 
Julia Glaba, Przedszkole Samorządowe w Harmężach 
Krzysztof Glasner, Przedszkole Samorządowe w Harmężach 
Kacper Czebieniak, Przedszkole Miejskie nr 14 
Adam Kryska, Przedszkole Miejskie nr 14 
Anna Staroń, Przedszkole Samorządowe w Rajsku
 
Nagroda specjalna
Julia Drżał, Miejskie Przedszkole nr 14 

NAGRODY INDYWIDUALNE W KATEGORII KL. I - III 

I miejsce Julia Walczuk, Szkoła Podstawowa w Babicach 
II miejsce Eryk Nitka, Szkoła Podstawowa w Babicach 
II miejsce Karol Bies, Szkoła Podstawowa w Babicach 
III miejsce Patryk Czuryszkiewicz, Szkoła Podstawowa w Babicach 
III miejsce Oliwia Czuryszkiewicz, Szkoła Podstawowa w Babicach 

NAGRODY INDYWIDUALNE W KATEGORII KL. IV - VI 
I miejsce Wiktoria Korbel, Szkoła Podstawowa w Harmężach 
II miejsce Daniel Pawełkiewicz, Szkoła Podstawowa w Harmężach 
III miejsce Weronika Boińska, Szkoła Podstawowa nr 9 
III miejsce Sonia Biecka, Szkoła Podstawowa nr 9 

Nagroda Specjalna dla Miejskiego Przedszkola Nr 15 za zaangażowanie największej ilości dzieci do udziału w konkursie.

 

Czytany 1015 razy