×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 68.

środa, 02 lipiec 2014 15:25

Brzeszcze pomogły Piotrusiowi!

DSCF2741 1

7178zł! Tyle mieszkańcy Brzeszcz i okolic mimo deszczu zebrali 29 czerwca na stadionie Górnika Brzeszcze na leczenie i rehabilitację cierpiącego na autyzm atypowy i poważną wadę serca Piotrusia Szacha podczas III Wielkiego Koncertu Charytatywnego. Na scenie pojawili się m.in. Krzywa Alternatywa i Mirami, a imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni. Organizatorzy już planują dogrywkę.

IMG 8499Podczas wydarzenia zorganizowanego jak co roku przez Grupę Warto Pomagać z Brzeszcz i Małą Orkiestrę Wielkiej Pomocy z Oświęcimia, oprócz gwiazd wystąpili: Blu'Ska, Adro, Młody PSZ oraz Poison. Zaprezentowali się także tancerze z grupy Efekt, DNW Crew oraz Klaudia Gabryś i Piotr Mandla. Nie zabrakło również pokazów sztuk walki Oświęcimskiego Klubu Karate. Fani motoryzacji mogli natomiast obejrzeć popisy drifterów oraz akrobacje motocyklowe.

– Ogromne podziękowania należą się publiczności, wykonawcom, darczyńcom, wolontariuszom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu III Wielkiego Koncertu Charytatywnego. Bez Was nie byłoby tej imprezy. – podkreśla Jakub Krzywolak, współorganizator Koncertu. – W sierpniu chcemy także podobnie jak w zeszłym roku zorganizować rodzinny piknik zakończony festynem w ramach dogrywki. Iim więcej się dzieje w Brzeszczach pozytywnych rzeczy, tym lepiej dodaje młody Brzeszczanin.

DSC07295

Grupa Warto Pomagać powstała w 2012 r. z inicjatywy Jakuba Krzywolaka i Dawida Sporysza i wraz z Fundacją Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zorganizowała do tej pory trzy spore imprezy charytatywne, podczas których pomagała małym chorym mieszkańcom Brzeszcz.

Darczyńcy III Wielkiego Koncerty Charytatywnego

IMG 8649

Główny darczyńca: MY CENTER, AGD, RTV, Multimedia – technologia z sercem.

Darczyńcy platynowi: Restauracja Smakosfera, NiCIEJA Auto Gaz Aries, Agencja Kreatywna INTERHEAD.pl, Bank Spółdzielczy w Miedźnej oddział Brzeszcze, Spar Brzeszcze, Kredyty Chwilówki, Planet Cinema.

Darczyńcy złoci: Grupa LEONARCZYK, Limo śluby, Myjnia na dworcowej.

Darczyńcy srebrni: Arma Pol, Okna Rosner, Rymkas, Firma budowlana

 

Czytany 1044 razy