czwartek, 20 wrzesień 2012 06:49

Agata Wyszyńska i Antidotum - GRAMY DLA NADII HACHUŁY

antidotum_200912_bazylPomagamy koncertowo i ruszamy z nowym projektem muzycznych imprez charytatywnych.

„ Na Styku Wielkich Kultur”- jest to cykl koncertów charytatywnych na styku Małopolski i Śląska, zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Mamy już zaplanowane dwa koncerty, z których dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Nadii Hachuły.

Pierwszy odbędzie się już 28 września 2012 roku w Pubie B-azyl, (Rynek Główny 9, Oświęcim), o godz. 20:30 wystąpi Agata Wyszyńska ze swoim zespołem „Antidotum”.

Zespół został założony w roku 1999. Ich muzyka ewaluowała od rocka po brzmienia pop, fusion, funky, soul dance. Zespół gra kompozycje autorskie, oraz kilka dobrze zrobionych coverów. Mają na swoim koncie wiele zagranych koncertów, przeglądów i godziny prób, podczas których tworzył się ich własny, niepowtarzalny styl. Poprzez ciekawe brzmienie i nietuzinkowy repertuar, zespół tworzy na scenie energetyczne i pozytywne wibracje. Wokalistka zespołu - Agata Wyszyńska, brała udział w programie "Bitwa na głosy", śpiewając w zwycięskiej grupie Piotra Kupichy. Tam brawurowo wykonała utwór „Use Somebody” zespołu Kings Of Leon, za co zyskała uznanie jury, oraz zapadła w pamięci widzów. Agata wygrała również program "Szansa na sukces" z udziałem Marka Jackowskiego - założyciela i kompozytora kultowego zespołu MANAAM, wykonując utwór „Krakowski Spleen”. Ponadto doszła do 40-stki z całej polski w II edycji programu X FACTOR. Skład zespołu: Skład zespołu: Agata Wyszyńska – wokal, Michał Mazurek – gitara, Marcin Kurcz – piano, Piotr Gawlik – perkusja, Leszek Żygłowicz- bas.

Agata podczas koncertów porywa publiczność. Jesteśmy przekonani, że tym razem porwie mieszkańców Oświęcimia.

Kolejny koncert planujemy na 26-go października również w pubie B-azyl, ale na szczegóły dotyczące gwiazd tego koncertu musicie jeszcze troszkę poczekać.

Obiecujemy, że będzie to baaaardzo zacny, muzyczny zestaw.

Wstęp na koncert za uprzednim wrzuceniem paru złociszy do puszki.

antidotum_01 antidotum_02
Czytany 1848 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44