poniedziałek, 26 marzec 2012 07:57

Zapowiada się ciekawy weekend

Bartu_cki

Zapowiada się ciekawy weekend 31.03. i 01.04. 2012r. i nie jest to PRIMA APRILIS
Duża dawka sportu, piękne rękodzieła podczas kiermaszu i coś dla zdrowia.
31.03.2012 Finały Play Off HARNAŚ CUP 
Zbliża się najważniejszy czas w sezonie ligi MALH, finały Play Off HARNAŚ CUP.
Przez pierwsze dwa sezony ligi zakończenia sezonu odbywały się w Nowy Targu, przyszła pora na zmianę, tym razem święto Małopolskiego Amatorskiego Hokeja gościć będzie Miasto Oświęcim, a za rok?, może Kraków, może Krynica?, kto wie. Pewne jest jedno, co rok Play Off HARNAŚ CUP odbywały będą się w innym mieście, no i przede wszystkim filarem tych finałów zawsze będzie oparte akcją charytatywną.

31 marca na Oświęcimskiej tafli lodowej będą rywalizować najlepsze 4 drużyny I ligi o miano mistrza sezonu 2011/2012, oraz 2 najlepsze drużyny z II ligi, z której jedna z nich będzie nosiła miano Mistrza II ligi.

Oprócz rywalizacji o miano mistrza, jak co roku nie może zabraknąć akcji charytatywnej, w tym przypadku całość zebranych funduszy będzie przekazana Bartoszowi Łęckiemu z Brzeszcz podopiecznemu Oświęcimskiej Fundacji "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy". Bartosz ma skończone pięć lat, choruje na spastyczne czterokończynowe porażenie dziecięce, nie siedzi i nie chodzi samodzielnie.  Ma nadal problem z trzymaniem główki oraz samodzielnym operowaniem rączkami. Rok temu pojawiła się u niego padaczka oraz częste nawracające zachłystowe zapalenie płuc. Miesięczny koszt rehabilitacji to około 1500 zł.
Co roku staramy się podnieść atrakcyjność naszej ligi, a więc i w tym sezonie miejmy nadzieje nie będzie inaczej, a dzięki temu zwolenników oraz partnerów ligi zarówno w formie medialnej jak i organizacyjnej powoli przybywa.

Honorowy Patronat nad Finałami Play-Off HARNAŚ CUP objęli Prezydent Miasta Oświęcim Pan Janusz Chwierut,   oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Marek Sowa. Gościem specjalnym będzie Waldemar Klisiak.http://www.malh.pl/index.php  

01.04.2012 Wielki Charytatywny Wiosenny Kiermasz Rękodzieła Artystycznego
Artykuł i plakat  http://www.mowp.pl/fundacja/archiwum-imprez/115-kiermasz-wiosenny.html

Tekst za www.malh.pl

 

Hokeici_dla_Bartusia

Czytany 2090 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44