Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 23 styczeń 2012 13:18

Nagroda dla Bernadki i Sylwii!!

chemek_nagrody_2012

Bernadeta Sędrak Legut i Sylwia Sajak laureatkami chełmkowskiej gali „Złote Sakiewki 2011”.
19 stycznia w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku, odbyła się uroczysta gala „Złote Sakiewki 2011”. Miło nam poinformować, że jednymi z nagrodzonych były czołowe wolontariuszki Fundacji MOWP - Bernadeta Sędrak Legut i Sylwia Sajak.
Podczas uroczystości, burmistrz Andrzej Saternus wręczył medale „Za zasługi dla rozwoju Gminy Chełmek”, które trafiły do osób i przedsiębiorstw mających nieoceniony wkład w rozwój Gminy w różnych dziedzinach życia gospodarczego, społecznego, sportowego, kulturalnego i promocji. Z rąk burmistrza odebrali: Waldemar Rudyk – artysta, Dyrektor MOKSiR, Kazimierz Zamarlik oraz Marek i Rafał Poznańscy.

Statuetki „LIDER 2011” – jako forma uhonorowania osób, które bezinteresownie działały na rzecz gminy Chełmek, oprócz Bernadety Sędrak i Legut i Sylwii Sajak otrzymali: Teresa Daniek, Maria Gołyźniak, Urszula Guja, Honorata Janiga, Ewa Miszuta oraz Marcin Potoczny, Franciszek Matyja i Józef Czerw. 

Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus wręczył także nagrodę specjalną Marcinowi Potocznemu, uczniowi Powiatowego Zespołu nr 8 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im J. Kilińskiego w Chełmku, za wybitne osiągnięcia sportowe w pływaniu, szczególnie za zdobycie I-go miejsca w Mistrzostwach Polski w sztafecie, a także za promowanie gminy Chełmek.
Naszym wolontariuszkom, oraz pozostałym nagrodzonym, serdecznie gratulujemy. POMOC MA MOC!!

Czytany 2031 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44